Me kasutame küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates, nõustute küpsiste kasutamisega. OK

Üldtingimused

  • Müügitingimused kehtivad milana.ee veebipoe klientide (edaspidi Klient) ja Delta OÜ (edaspidi milana.ee) vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
  • Milana.ee kasutajaks registreerides ja/või toodete ostmiseks kohalduvad käesoleva lepingu tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.
  • Milana.ee jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades. Nimetatud muudatusi kajastatakse milana.ee veebilehel.

Müügilepingu jõustumine

  • Milana.ee müüb ja Klient ostab e-poes pakutavaid tooteid.
  • Milana.ee ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tellimuse kinnituse järgi tasumisele kuuluva summa laekumisest Delta OÜ arvelduskontole.
  • Milana.ee veebipoes tellimust vormistades ning maksmist sooritades, kinnitab Klient, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Hinnad

Kõik milana.ee veebipoes olevad hinnad on Eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Milana.ee jätab endale õiguse korrigeerida hindu. Kui Klient edastas oma tellimuse enne hinna muudatuste jõustumist, siis tema jaoks kehtib hind, mis oli arvel kajastatud tellimuse vormistamise momendil. Kliendil ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.

Tellimuse vormistamine ja kauba eest tasumine

Palun tutvuge tingimustega siin>

Kohaletoimetamine, tagastamisõigus

Palun tutvuge tingimustega siin>

Privaatsus

Palun tutvuge tingimustega siin>

Vastutus ja vääramatud jõud

Milana.ee vastutab Kliendi ees ja Klient vastutab milana.ee 'ees teisele poolele käesolevate tingimuste rikkumisega tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses. Milana.ee ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida milana.ee ei saanud mõjutada ette näha.

Muud tingimused

Käesolevate tingimuste täitmisest tulenevaid eriarvamusi ja vaidlusi lahendavad pooled eelkõige läbirääkimiste teel. Kui Lepingust tulenevaid vaidlusi ei õnnestu lahendada poolte läbirääkimistega, on nii Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Kohtusse. Milana.ee-l on õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Kohtusse.


Viimati vaadatud

Viimati vaadatud tooted puuduvad